Piłka nożna: Bielawianka pokonała drugoligowca

PG
Lider dolnośląskiej IV ligi wygrał 1:0 z Turem Turek.

Przygotowująca się do rundy rewanżowej sezonu Bielawianka Bielawa, lider dolnośląskiej grupy IV ligi, pokonała u siebie w meczu sparingowym 1:0 (0:0) drugoligowego Tura Turek. Mecz zaczął się od przewagi gości, ale po 15 minutach Bielawianka opanowała tremę i spotkanie wyrównało się. W 65 minucie Tomasz Boczkowski wykorzystał podanie od Tomasza Owczarka i pokonując lobem bramkarza gości zdobył zwycięskiego gola dla swojej drużyny.

Bielawianka Bielawa - Tur Turek 1:0 (0:0)

Bramka: Boczkowski (65)

Bielawianka:Celmer (46 Wierzbicki), Rapacz, Marszałek, Ulatowski (46 Kroczak), Świerzawski, Rorat(46 Piątkowski), Chęciński, Owczarek, Cichacki (87 Szewczuk), Zieliński (87 Tomaszewski), Boczkowski