MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

10. Wrocławskie Forum Kobiet w Centrum Kongresowym Hali Stulecia we Wrocławiu. Kobiety na czele zmian!

Tomasz Pawlak
Tomasz Pawlak
Wrocławskie Forum Kobiet to wydarzenie z 9-letnią tradycją, które w roku 2024 obchodzi swoje dziesięciolecie.
Wrocławskie Forum Kobiet to wydarzenie z 9-letnią tradycją, które w roku 2024 obchodzi swoje dziesięciolecie. Aneta Kolesińska / Polska Press
Wrocławskie Forum Kobiet to wydarzenie z 9-letnią tradycją, które w roku 2024 obchodzi swoje dziesięciolecie. Jest to miejsce spotkań wybitnych osobistości ze świata nauki, finansów, biznesu, kultury i innych dziedzin. Forum gromadzi zarówno kobiety, jak i mężczyzn, którzy aktywnie działają w biznesie i życiu prywatnym, pragnąc poszerzać swoje horyzonty. W tym roku odbędzie się 20 czerwca w Centrum Kongresowym Hali Stulecia.

Poprzednie edycje

W poprzednich edycjach gośćmi specjalnymi byli m.in. Janina Bąk, Maja Włoszczowska, prof. Jan Miodek, Beata Tadla, prof. Marta Kopaczyńska, Agata Młynarska, Dorota Wellman, Alicja Węgorzewska, Katarzyna Skrzynecka, Grażyna Wolszczak, prof. Alicja Chybicka, Szymon Hołownia, Wojciech Eichelberger, Agnieszka Maciąg oraz Katarzyna Miller.

Jaki jest cel forum?

Celem Wrocławskiego Forum Kobiet jest ukazanie możliwości, identyfikacja szans stojących przed kobietami oraz wskazanie ich praw. Wydarzenie ma na celu inspirowanie i dodawanie siły kobietom, aby odważyły się walczyć o siebie.

Historia powstania

Historia Forum sięga spotkań dla mam małych dzieci pod nazwą Mama Mamie. Początkowo było to kameralne wsparcie, które przerodziło się w trwałe więzi. W 2008 roku zorganizowano pierwszą konferencję Wrocławskiego Forum Kobiet, która przyciągnęła blisko 500 osób. Od tego czasu jesienne konferencje stały się stałym elementem kalendarza.

Zobacz zdjęcia z poprzednich spotkań.

Wrocławskie Forum Kobiet to wydarzenie z 9-letnią tradycją, które w roku 2024 obchodzi swoje dziesięciolecie.

10. Wrocławskie Forum Kobiet w Centrum Kongresowym Hali Stul...

Stowarzyszenie dziś

Dzisiaj, Stowarzyszenie Wrocławskie Forum Kobiet to prężnie działający zespół, składający się z dyrektorek, nauczycielek, artystek, prawniczek i gospodyń domowych. Stowarzyszenie chce dzielić się Dobrą Nowiną i towarzyszyć kobietom w różnorodnych sytuacjach życiowych.

Obecnie Stowarzyszenie marzy o stworzeniu Domu Nadziei – miejsca wsparcia dla kobiet w trudnych sytuacjach życiowych. Inspirując się przykładem Jezusa Chrystusa, chcą nieść światło tam, gdzie panuje ciemność i dawać nadzieję tym, które ją utraciły.

Kiedy i gdzie?

Organizatorzy zapraszają w tym roku 20 czerwca o godzinie 9:30 do Centrum Kongresowego Hali Stulecia we Wrocławiu. 10. Wrocławskie Forum Kobiet odbędzie się pod hasłem "Kobiety na czele zmian".

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Atmosfera przed meczem Polska Holandia

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: 10. Wrocławskie Forum Kobiet w Centrum Kongresowym Hali Stulecia we Wrocławiu. Kobiety na czele zmian! - Wrocław Nasze Miasto

Wróć na swidnica.naszemiasto.pl Nasze Miasto