W Świdnicy zaczął się sezon na tancerzy erotycznych

W Świdnicy zaczął się sezon na tancerzy erotycznych. Na zdjęciu występ - Bad Boys. (© Paweł Relikowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Świdnickie kluby kuszą słabą płeć tańcem erotycznym i chwilą zapomnienia z okazji święta kobiet.

- Nasz lokal jako pierwszy w Świdnicy zaproponował występ tancerzy trzy lata temu. Panie dobrze się bawiły, a sala pękała w szwach – wspomina Anna Łaniewska-Radaj, właścicielka Pubu Highlander, organizującego występ męskiego tercetu 6 marca. Nic zatem dziwnego, że tancerze erotyczni zaczynają się pojawiać w klubach, a zwłaszcza na przełomie lutego i marca. Dziś mieszkanki Świdnicy mogą nawet wybierać, jaki występ chcą zobaczyć. Kluby zaś prześcigają się i licytują różnorodnością oferty. Przykładowo Crystal Club, poza tańcem erotycznym „Chippendales Show” proponuje już w najbliższy weekend (26 lutego) erotyczne drinki, a po 22.30 tańsze wejściówki. - Pierwszy raz organizujemy takie show, bo nasz klub działa od niedawna, ale jeśli pomysł zaskoczy, to będziemy do niego wracać – zapowiada Jarosław Starszuk, szef Crystal Clubu.
Pub Highlander, w przeciwieństwie do CC stawia na kameralną atmosferę, aby przyciągnąć panie, które ukończyły trzydziestkę i preferują intymną atmosferę pubu. 4 marca panowie zatańczą też w świdnickiej Restauracji &Club Arte. Znajdzie się tam też coś dla amatorek Bollywood i tańca brzucha.
Co w babskie weekendy będą robić partnerzy pań, które wybierają się na imprezy z tancerzami erotycznymi? Nie wiadomo. Pewne jest natomiast, że i dla panów znajdą się wkrótce ciekawe propozycje „męskich imprez”. - Przygotowujemy coś specjalnego, ale chwilowo to tajemnica - mówi szefowa świdnickiego Highlandera.

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

świdniczanka (gość)

Szanowna Autorko w/w artykułu, dlaczego nie zaprasza Pani świdnickich Kobiet do naszego Teatru, gdzie proponuje się dużo ciekawszy program, połączony z występem Pana Zbigniewa Wodeckiego - i to za zupełną darmochę :) Rozebrani mężczyźni to żadna rewelacja!!!

KOBIETA (gość)

Jeżeli ,będąc mężatką,ma się problemy z niedosytem widoku męskiego nagiego ciała,to odpowiedniejsza jest w takim wypadku terapia,a nie opłacanie wydepilowanych,spalonych w solarium facetów,którzy zapewne z politowaniem patrzą na grupę podstarzałych,napalonych kobiet. A na problemy z chorobą alkoholową,tak jak u pani "właścicielki" wskazany jest odwyk,a nie wieczory w pubie. Dlaczego nikt nie pomyślał o organizacji jakiegoś koncertu?

Ula (gość)

Kultura na poziomie organizatorów, na Dzień kobiet c...ja pokazać? Żenada, zapamiętam jakie "lokale" omijać w przyszłości.

Kobieta (gość)

Nagich facetów mamy na co dzień, co noc w domu. Czy nikogo nie stać na coś dla Pań? Kochani Świdniccy restauratorzy 8 marca to Dzień Kobiet a nie Dzień małolaty, którą byle tanią golizną do restauracji z kiepskim menu zaprosisz.

:) (gość)

Szkoda,że impreza dla pań po trzydziestce będzie jedynie kolejną popijawą pani po czterdziestce z kryzysem wieku średniego,która już po pierwszych 10 drinkach zacznie prezentować donośnym głosem niebywałą znajomość rynsztokowej polszczyzny. Ciekawym jest nazywanie siebie właścicielką pubu,będąc w rzeczywistości jedynie żoną jego właściciela, a własną karierę zawodową zakończywszy na etapie pracownicy stacji benzynowej. Nie zmienia to faktu,że brakuje w naszym mieście imprez zadedykowanych paniom:)