4 z 16
Miejsce pracy: Ogrodowa 6/104, 59-700 Bolesławiec, powiat:...
fot. Canva

Tu zarobisz krocie na Dolnym Śląsku! 15 ofert pracy z najwyższymi zarobkami. Nawet ponad 31 tysięcy złotych brutto!

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Ogrodowa 6/104, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki
Zakres obowiązków: Prace przygotowawcze pod instalacje elektryczne, kucie bruzd pod kable i puszki, montaż puszek elektrycznych oraz układanie kabli. Pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony. Miejsce wykonywania pracy Polska-Niemcy.

Wynagrodzenie brutto: od 9 000 do 12 000 PLN
Wymagania
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe
Zawód:
Elektryk* (wymagany staż - lata: 2)
Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 2
Inne wymagania:
Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe elektryczne, staż pracy minimum 2 lata, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność - wyjazdy służbowe.

Pracodawca: Grupa Biznesowa Era sp. z o.o.