OTTT SUDETY TOP 2013
Świebodzice, 1.06.2013
Organizator: CORDEX Wałbrzych
Prowadzenie: Marek Szewczyk
Muzyka: Piotr Zamorski
Obsługa medyczna: Tomasz Derej
Lista klubów i Ilość par
1 AKTAN - Wrocław
1
2 ATHINA - Oława
4
3 CALIPSO - Gubin
1
4 CALIPSO - Żary
1
5 Centrum Tańca FIESTA K-Ko
1
6 CIEŚLAK - Jelenia Góra
1
7 CORDEX - Wałbrzych
15
8 FAN DANCE - Międzyrzecz
1
9 FRASZKA - Kamienna Góra
1
10 FRYDRYCH - Akad.Tań.J.Gór
1
11 GRACJA - Zielona Góra
7
12 HAVANA - Wałbrzych
1
13 IDEA Kraków
1
14 IGLICA - Wrocław
4
15 IMPULS - Prochowice
4
16 IMPULS Złotoryja
4
17 INESS - Wrocław
1
18 KURZAKiZAMORSKI - Jelenia
9
19 OLIMP - Wrocław
3
20 PARADIS - Kłodzko
3
21 PERFECT DANCE - Wrocław
1
22 PM - Lubin
4
23 RUDAN - Nowa Ruda
7
24 ST JABCZYŃSKA - Wrocław
7
25 ST MAJEWSKI Krzysztof Wro
2
26 ST ZIELIŃSKA HANNA Ząbkow
1
27 STACCATO - Bystrzyca Kł.
1
28 STARDANCE - Wrocław
1
29 STEP UP - Głogów
2
30 STYL - Żary
1
31 TABOR - Jelenia Góra
1
32 TAKT - Legnica
1
33 TANGO-STYL Wrocław
3
34 TEMPO - Wrocław
1
35 UKTS LEW Legnica
6
36 WEGA - Lwówek Śl.
2
37 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
7
38 ZORBA Mykanów
1
UDZIAŁ WZIĘŁO 113 PAR RÓŻNYCH KATEGORII I KLAS TANECZNYCH
AŻ 5 PAR ZDOBYŁO NA NASZYM TURNIEJU WYŻSZE KLASY TANECZNE. W TYM JEDNA KLASĘ MISTRZOWSKĄ KRAJOWĄ "A"
Sędziowie
Główny Kurzak
Kazimierz
I
Jelenia Góra
A
Gąsiorowska
Agnieszka
I
Kraków
B
Lewandowski
Bernard
I
Bolesławiec
C
Mierzwa
Andrzej
I
Legnica
D
Mierzejewski
Andrzej
II
Nowa Ruda
E
Skawiński
Michał
II
Wrocław
F
Zawiślak
Marcin
II
Zielona Góra
G
Szewczyk
Piotr
III
Wałbrzych
Lista sędziów skrutinerów
1
Bajda
Agnieszka
I
Nowa Ruda
2
Skibiński
Aleksander
I
Wrocław
Kategoria dziecięca do 9 lat klasa rekreacyjna "H"
1 Żałko Szymon, Kruszyńska Marta CORDEX - Wałbrzych - złoty medal
Srebrne medale:
2 Kubik Karol, Jagodzińska Oliwia
CORDEX - Wałbrzych
2 Ocharski Igor, Midziak Olga CORDEX - Wałbrzych
2 Picek Jakub, Mielniczuk Paulina
CORDEX - Wałbrzych
2 Pułkownik Piotr, Wesołowicz Amelia CORDEX - Wałbrzych
2 Zimny Karol, Osowska Emilia
CORDEX - Wałbrzych
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 5T
Brązowy medal:
Bąkiewicz Damian, Sadłowska Marta
CORDEX - Wałbrzych
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
Finaliści
3 m-sce Rudyj Bartosz, Zając Aleksandra
CORDEX - Wałbrzych
4 m-sce Rudzki Dawid, Rudzka Natalia
CORDEX - Wałbrzych
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa rekreacyjna: G, Styl: Kombinacja 5T
1 Gruszka Tomasz, Maćkowiak Maja
CORDEX - Wałbrzych - ZŁOTY MEDAL
2 Derej Jacek, Mickiewicz Aleksandra
CORDEX - Wałbrzych - SREBRNY MEDAL
2 Łuc Jakub, Kulska Hanna CORDEX - Wałbrzych - SREBRNY MEDAL
-Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
1 Kulski Jędrzej, Świątek Marta CORDEX - Wałbrzych - ZŁOTY MEDAL
15 LAT KLASA "C" STYL LATIN
FINAŁ V miejsce:
5 Matła Krystian, Toczek Paulina CORDEX - Wałbrzych
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard - FINAŁ m-sce VI
6 Matła Krystian, Toczek Paulina CORDEX - Wałbrzych
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?