Polecamy

Certyfikat Specjalny, czyli nagrodę dla najlepszego „młodego” produktu turystycznego na Dolnym Śląsku, przyznano Singletrack Glacensis © 123rf
[4/6]

Najlepszy Produkt Turystyczny Dolnego Śląska 2019

Certyfikat Specjalny, czyli nagrodę dla najlepszego „młodego” produktu turystycznego na Dolnym Śląsku, przyznano Singletrack Glacensis. To najdłuższa sieć górskich tras rowerowych typu singletrack w Europie. Biegnie na terenie 7 gmin w Kotlinie Kłodzkiej i ma długość ponad 130 km szlaków wraz z infrastrukturą informacyjną i towarzyszącą jak wiaty wypoczynkowe, stacje naprawcze rowerów, stacje do ładowanie e-bike’ów.

Dolnośląska Organizacja Turystyczna od 2003 r. na koniec lata organizuje konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny Dolnego Śląska 2019. Wśród kandydatów są: atrakcje turystyczne, imprezy czy regiony, w których turyści chętnie spędzają czas. Wśród dotychczasowych zwycięzców znaleźli się m.in. Huta Julia w Piechowicach, Kopalnia Złota w Złotym Stoku, Hydropolis z Wrocławia czy Spływy Pontonowe Ski-Raft w Bardzie. Kto zwyciężył w tym roku? Zobaczcie na kolejnych slajdach.

Najnowsze wiadomości

reklama