Karolina i AKS z kompletem punktów. Porażka Polonii-Stali i blamaż Victorii

Bartosz Ogrodnik
AKS Strezgom pokonał GKS Warta Bolesławiecka
AKS Strezgom pokonał GKS Warta Bolesławiecka aks.strzegom.pl
Tylko Karolina Jaworzyna Śląska spośród drużyn powiatu świdnickiego wygrała swój mecz 18. kolejki Saltex IV ligi. Porażki poniosły drużyny Polonii-Stali Świdnica i Victorii Świebodzice.

Jaworzynianie wygrali na wyjeździe z GKS-em Kobierzyce. Bramki w drugiej połowie strzelili Rafał Wilk i już w doliczonym czasie gry Mateusz Mróz. Dla gospodarzy jeszcze w pierwszej połowie strzelił Maciej Bielski.

Swój mecz w drugeij grupie wygrał też AKS Strzegom, który odniósł pierwsze zwycięstwo na wiosnę pokonując GKS Warta Bolesławiecka 3:2.

Niestety porażkami zakończyły się spotkania Polonii-Stali Świdnica i Victorii Świebodzice. Świdniczanie ulegli na własnym boisku 0:2 Pogoni Oleśnica, a świebodziczanie wysoko, bo aż 0:6 przegrali z Bielawianką Bielawa.