Futsaliści AZS PWSZ Wałbrzych awansowali do finału Akademickich Mistrzostw Polski

Paweł Gołębiowski
PWSZ Wałbrzych
Futsaliści AZS PWSZ Wałbrzych awansowali do finału Akademickich Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 19 – 21 lutego w Poznaniu.

Drużyna z Wałbrzycha uzyskała awans dzięki zajęciu drugiego miejsca w turnieju półfinałowym w Katowicach. Tam pokonała kolejno: 4:0 UE Wrocław, 3:2 Uniwersytet Opolski, 4:3 UE w Katowicach, 4:2 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, 7:6 AWF Katowice i dopiero w finale uległa 3:5 Uniwersytetowi Zielonogórskiemu.
Ekipa AZS PWSZ Wałbrzych grała w Katowicach w składzie: Amin Stitou, Łukasz Jarosiński, Mateusz Jaros, Sławomir Truszczyński, Jan Rytko, Dominik Radziemski, Rafał Luber, Przemysław Cichocki, Michał Łaski, Kamil Śmiałowski,  Mateusz Krawiec oraz grający trener Kamil Jasiński.  Mateusz Jaros został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.