Cinema 3 D

Cinema 3 D w Świdnicy zaprasza m.in. na film Wielkie Wesele

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Oto repertuar świdnickiego kina Cinema 3D od najbliższego piątku 12 lipca do 18 lipca. Zapoznaj się z tym co grają w kinie i wybierz coś dla siebie.

Premiera Cinema 3 D
WIELKIE WESELE
USA, od 13 lat, komedia/ 89 min
Don i Ellie Griffin (Diane Keaton i Robert De Niro) są już dawno po rozwodzie, ale muszą ponownie ‘stać się' małżeństwem, by wspomóc swego adoptowanemu syna, kiedy okazuje się, że jego biologiczna matka ma zamiar wziąć udział w jego weselnej przygodzie. Griffinowie uświadamiają sobie dość szybko, że udawanie szczęśliwych małżonków nie jest takie łatwe, a dla dziewczyny Dona, Bebe (Susan Sarandon), jest to sytuacja wręcz uwłaczająca. Dzieci Griffinów też nie mają lekko – Lyla (Katherine Heigl) skrywa pewną tajemnicę, Jared (Topher Grace) zastanawia się poważnie nad swoim życiem miłosnym, a Alejandro (Ben Barnes) pragnie zrobić wszystko dla swej przyszłej małżonki, Missy (Amanda Seyfried), która chcąc zadowolić swych konserwatywnych rodziców, nalegała, by ślubu udzielił im katolicki ksiądz (Robin Williams). A to dopiero początek kłopotów!

13:15 15:00 17:30 19:45 21:45

PACIFIC RIM 3D
USA, od 12 lat, akcja/ przygodowy/ sci-fi/ 131 min
Ocean Spokojny kryje w sobie wiele tajemnic, lecz nikt się nie spodziewał, że na jego dnie, znajduje się zagadkowy, prowadzący do innego wymiaru portal. Pod koniec 2012 roku z portalu wyłaniają się ogromnych rozmiarów potwory, które niszczą przybrzeżne miasta i rozpoczynają niszczycielską wędrówkę w głąb lądu, pozostawiając po sobie jedynie zgliszcza. W celu pokonania niebezpieczeństwa, wojsko rozpoczyna pracę nad programem "Jaeger", mającym na celu stworzenie gigantycznych mechów bojowych, które operowane przez pary pilotów, będą w stanie pokonać bestie.

9:15 12:00 14:45 18:15 21:00

UNIWERSYTET POTWORNY
USA, b. o. , familijny/przygodowy/animowany/ 110 min
Ulubieńcy kinowej publiczności, James P. Sullivan i Mike Wazowski, powracają na duży ekran w filmie "Uniwersytet potworny" - prequelu oscarowego hitu wytwórni Disney/Pixar "Potwory i Spółka". Film przenosi widzów w czasy, kiedy Sulley i Mike - studenci Uniwersytetu Potwornego - dopiero zgłębiali tajniki potwornego fachu. Zabawne perypetie bohaterów z okresu studiów, wypełnionego szalonymi imprezami w akademiku, pokazują jak pomimo wielu dzielących ich różnic zostali najlepszymi przyjaciółmi. "Uniwersytet potworny" to pełen humoru film o narodzinach prawdziwej przyjaźni.
wersja 2D 9:15 15:15 16:00
wersja 3D 11:30 13:45 17:30

WORLD WAR Z 3D
USA, od 15 lat, akcja/ dramat/ horror/ 116 min
Akcja dzieje się dziesięć lat po tym jak przez nasza planetę przetacza się apokalipsa zmieniająca ludzi w żywe trupy. Film opowiada o przyszłości opanowanej przez zombie z perspektywy ludzi żyjących w różnych zakątkach świata. Film zrealizowany na podstawie noweli Maxa Brooksa. Świat nigdy nie będzie taki jak dawniej. Ludzie nie są już na szczycie łańcucha pokarmowego, Ziemia jest opanowana przez potwory z piekła rodem.
10:00 12:30 17:00 19:30 22:00

DZIEWCZYNA Z LILIĄ
Francja/ Belgia, od 15 lat, fantasy/ dramat/ 125 min
Film opowiada o Colinie bogatym wynalazcy, który postanawia ożenić się z Chloe, lecz podczas miesiąca miodowego, jego ukochana zaczyna chorować, a jedynym ratunkiem jest otoczenie jej jak największą ilością kwiatów. Choroba Chloe jednak jest coraz bardziej kosztowna, przez co ich majątek pomału zaczyna maleć.
10:45
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

HIT Cinema 3 D:


ILUZJA
USA, od 15 lat , thriller/ 115 min
Film opowiada o jednostce FBI uwikłanej w grę w kotka i myszkę z grupą najlepszych na świecie iluzjonistów, którzy podczas swoich występów napadają na banki a skradzionymi pieniędzmi obsypują widownię. Magicy - przestępcy są jednak tak dobrzy w swoim fachu, że cały czas o krok wyprzedzają działania agentów.

19:30 22:00
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA Cinema 3 D
+48 74 639 90 56

KONTAKT Cinema 3 D
CINEMA 3D Świdnica - Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
 tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl


Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kinomaniak (gość)

a Minionki rozrabiają ? od kiedy ? niby premiera 12.07 ale na stronie brak pozycji w repertuarze.