Co grają w kinie? Repertuar Cinema 3D

Jeszcze nigdy nie było tak przyjemnie i tak tanio! Z okazji wakacji kino Cinema 3D przygotowało specjalną ofertę Last minut. Na czym ona polega? Przede wszystkim na dobrej zabawie w świetnym towarzystwie. Wakacyjne filmowe hity można obejrzeć na gigantycznym 100 – metrowym ekranie już od 13 złotych!

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
PREMIERY TYGODNIA:
NIESAMOWITY SPIDER-MAN 3D USA, od 7 lat, akcja/sci-fi/Columbia/136 min
Nowa obsada, nowy reżyser, nowa historia. Peter Parker tym razem uczy się jeszcze w liceum. Musi pogodzić się z tym, kim się stał, i wybaczyć sobie śmierć wuja, którego – tak mu się wydaje – mógł uratować.
3D dubbing 12:15 17:45 3D napisy 20:30
2D dubbing 9:30 2D napisy 15:00
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.
EPOKA LODOWCOWA 4: WĘDRÓWKA KONTYNENTÓW
USA, b.o., animowany/familijny/ Imperial - Cinepix/94 min
W czwartej części „Epoki lodowcowej” wszystko zaczyna się jak zwykle – Wiewiór biegnie za żołędziem, w końcu go łapie i kiedy z siłą kładzie go na ziemi, ta pęka i następuje niewyobrażalne trzęsienie, w efekcie którego Maniek, Diego i Sid odłączają się od reszty stada…
wersja 3D 11:15 13:15 15:15 19:15 21:15
wersja 2D 9:15 17:15
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.
∨ Czytaj dalej2 DNI W NOWYM JORKU
USA/BELGIA/FRANCJA, od 13 lat, komedia/KINO ŚWIAT/91 min
Po rozstaniu z Jackiem, Marion przenosi się do Nowego Jorku, gdzie, przygotowując wystawę swoich fotografii, poznaje słynnego prezentera radiowego Mingusa. Wszystko zdaje się ich dzielić, ale to właśnie w ramionach obdarzonego wyjątkowo ciętym dowcipem gwiazdora eteru ponętna Francuzka znajdzie pocieszenie po miłosnym zawodzie. Ich sielankę zakłóci nagła wizyta ekscentrycznego ojca Marion i jej wiecznie niezaspokojonej seksualnie siostry. W dodatku, gdy pracami utalentowanej artystki zainteresuje się bogaty playboy, nowojorski romans barwnej pary zamieni się w prawdziwą lawinę kulturowych i miłosnych nieporozumień.  
10:00 12:00 16:15 18:15
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

JAK URODZIĆ I NIE ZWARIOWAĆ
USA, od 12 lat, komedia romantyczna/ FORUM FILM/110 min
Komedia w gwiazdorskiej obsadzie na podstawie bestsellerowego poradnika dla przyszłych rodziców "W oczekiwaniu na dziecko". Poznaj pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, splatające się ze sobą historie pięciu par, które stają przed wyzwaniami zbliżającego się rodzicielstwa. Guru fitnessu Jules i gwiazdor tanecznego show Evan odkryją, że celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego. Alex, uczęszcza na spotkania "bracholi" – świeżo upieczonych ojców, którzy mówią, "jak to naprawdę jest". Rosie i Marco mają z kolei problem z zupełnie innej beczki: co zrobić, kiedy dziecko pojawia się jeszcze przed pierwszą randką rodziców? Wszyscy oni będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie: jak urodzić i nie zwariować…
9:45 19:45
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

SŁODKICH SNÓW
Hiszpania, od 16 lat, horror/thiller/ KINO ŚWIAT/102 min
Cesar wzorowo wypełnia obowiązki dozorcy w luksusowej kamienicy w samym sercu Barcelony. Gdy jednak w jednym z najelegantszych mieszkań zamieszka piękna Clara, w skrytym Cesarze obudzi się demon. Zrobi wszystko, by zbliżyć się do fascynującej go kobiety.
14:00 20:15
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I ŁOWCA
USA, od 12 lat, akcja/fantasy/ UIP/127 min
Dawno, dawno temu, w odległej krainie żyła zła królowa, która poleciła swemu myśliwemu zgładzić jedyną niewiastę piękniejszą od niej samej. Nie spodziewała się jednak, że podwładny sprzeciwi się jej rozkazom i zamiast zabić Królewnę Śnieżkę… nauczy ją sztuki wojny.  
14:15 17:00
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

COSMOPOLIS
Francja/Portugalia/Kanada/Włochy, od 15 lat, dramat/ MONOLITH/108 min
Erick Packer, 28-letni miliarder, giełdowy geniusz, bezwzględny manipulator, opuszcza swój superluksusowy apartament na Manhattanie, by przemierzyć ogarnięte chaosem miasto. Będzie to podróż, która na zawsze odmieni jego uporządkowane, pozbawione emocji życie. Z wnętrza swej pancernej limuzyny Erick doświadczy świata, z jakim dotąd nie zetknął się twarzą w twarz.
12:00 22:00

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię